20141204_091520120141204_0915481Dnešní příspěvek není tak úplně o jádru pudla, tedy o zabalené knize, ale o způsobu informace o doručení. Argo má totiž úspornější styl balení než Euromedia, takže není co komentovat. Ale k poště jo. Z kódu na uložence od pošty jsem vydedukovala, že by mělo jít o balíček, což mi potvrdil i kód pošty 22500, což je pro náš koutek Prahy vlakové překladiště v Malešicích. Nicméně po příchodu na poštu do ul. Saratovská, kde máme výdejnu balíků jsem byla odkázána do hlavní budovy v Černokostelecké ulici. Váhám. Tak že by to byl opravdu dopis? S váhou 0,800 kg? Nicméně když mi slečna po přistoupení k přepážce přináší balíček, je to ta příjemnější alternativa. Samozřejmě se jí na to udiveně ptám a ona velmi přirozeně odpovídá, že balíčky nestíhají, tak to dávají i hlavním přepážkám. Stručné vysvětlení, fér. Navíc podané s úsměvem. Nedávám to za vinu nikomu, jenom, pokud máte výdejnu balíčků a standardních zásilek na dvou místech, počítejte s tím, že se to před Vánoci může stát.

No a v balíčku knížka, od které si hodně slibuji. Jestli to bude chyba, to se dozvíte až v případné recenzi, nicméně Andělíčkář od Nicka Harkawaye svlečen mezi hovory v práci. :-D

unboxing31unboxing4Večerní update. Právě jsem se vrátil z Hrad… ééé, z pošty. Messenger nedoručil druhý balíček. Ale antologie Ivana Adamoviče pokojně odpočívala v sekci… virbl… balíčkové! A ano, ta knížka je nádherná, Martin Zhouf je prostě od devadesátek obálkový guru a ty jeho vyleštěné hvězdolety prostě zbožňuju.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články