dscn4463Za prosinec 2014 se mi sešel celkem slušný komínek knih, tak už jsem si troufla i na fotku.
Nick Harkaway: Andělíčkář - Román klouzající mezi fantastikou, anglickým suchým humorem a špionážním románem, byl mi hodně doporučován.
Ivan Adamovič: Na Konci Apokalypsy - Kronika české science-fiction 3 - průřez českou sci-fi od osmdesátých let až po současnost, takže přes Neffa, Pecinovského, Procházku až ke Kadlečkové. Pro sledovatele české sf scény povinnost.
Kelly Linková: Dějí se větší podivnosti - Sbírka zvláštně poetických povídek ve starorůžové šmrncnuté tmavozelenou.
Petr Stančík: Mlýn na mumie - Tuhle hravou, rozvernou knížku stylistického obžery jsem měla v plánu, už když ji vychválil ve své recenzi kolega.
Michel Faber: Kvítek karmínový a bílý - Opuletntní viktoriánský román, který, ač jsem k němu přistupovala jako ryzí scifistka s nedůvěrou, mne vtáhl do sebe jako černá díra. Chtíč, hnus a strach ve viktoriánském Londýně.
Scott Snyder, Greg Capullo: Batman: Smrt rodiny - Joker se vrací po doslovném faceliftu, nepředvídatelnější než kdy předtím a s ním nejlepší tvůrci v sérii New 52.

Přeji vám všem, kdo jste sem zabloudili, hodně úspěchů v roce 2015, co nejvíc přečtených knih a objevených nových světů.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články